नृत्य प्रतियोगिताको भिडियोहरू सार्वजनिक हुन सुरू

Homeअन्य

नृत्य प्रतियोगिताको भिडियोहरू सार्वजनिक हुन सुरू

18 facts about country billboards that will impress your friends
तुलसीपुरमा जारी भोटे मेलाको चौथो दिन आज लोक दोहोरी गायक पुष्कल शर्माको बेजोड प्रस्तुति रहने
10 secrets about hot songs the government is hiding

कुमाल समुदायका युवा विद्यार्थीको बढ्दो सकृयता र समाज परिवर्तनको प्रयासमा लगाव संगै कुमाल पहिचान संरक्षणको लागि अनलाइन संस्कृतिक नृत्य प्रतियोगिताको भिडियोहरू सार्वजनिक हुन सुरूभएकाे छ। भिडियाे हेरेर सबैले माया गरौंं , युवालाई थप ऊर्जा प्रदान गर्न हाम्रो https://www.youtube.com/channel/UCGqFS0FbvOMnTzNy0H0rLAg गरौं । आफुलाइ मनपरेको प्रतियोगिता लाइ जिताउन भिडियो share गरि विजेता बनाउन सहयाेग गराै। उत्कृष्ट नित्य आउने क्रम जारी छ छिटो गरि भिडियाे पठाउनु हुन हार्दिक अनुराेध ।

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0