मजदुर आन्दोलन स्थगित, मागहरु एक हप्ता भित्र सम्वोधन हुने सम्झौता

Homeसमाजअन्य

मजदुर आन्दोलन स्थगित, मागहरु एक हप्ता भित्र सम्वोधन हुने सम्झौता

नवलपुरबासीलाई होलि पर्व घरमै बसेर मनाउन जिल्ला प्रशासन कार्यालयको आग्रह
ताप्लेजुङको दोभान बजारमा लागेको आगलागीबाट ७९ परिवार विस्थापित
अन्लाईन सांस्कृतिक नृत्य प्रतियोगिता २०७७

मंसिर १६ , (नवलपुर)

एक साता भित्र आफुहरुको माग पुरा हुने भएपछि नारायणगढ बुटवल सडक आयोजनाका आन्दोलनरत मजदुरहरुले आन्दोलन स्थगित गरेका छन । मंगलवार जिल्ला प्रशासन कार्यलय नवलपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी मनमाया पंगेनीको अध्यक्षता भएको छलफलमा आन्दोलनरत मजदुरहरुको जायज मागलाई एक हप्ता भित्र सम्बोधन हुने गरि सम्झौता भएको छ ।

मजदुर आन्दोलन संघका संयोजक बाशु गैरेले मजदुर र व्यवस्थापन पक्ष विच दश बुदे सम्झौता भएको बताए । उनका अनुसार व्यवस्थापन पक्षले हालका लागि मजदुरको काम गर्ने निश्चित समय तोकिएको,शनिवार काम गरेको ओभरटाइम, प्रत्येक कामदारको दुर्घटना विमा लगायतका मागहरु एक सातामा सम्बोधन गर्ने गरि सम्झौता भएको हो । गत चार दिन देखि बुटवल नारायणगढ सडक आयोजना अन्तरगत रजहरमा रहेको सडक प्रोजेक्ट अगाडि मजदुरहरु काम छाडेर धर्नामा बसेका थिए ।

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0