स्कुल बसको ठक्करबाट एकको मृत्यु, २ गम्भीर घाइते

Homeविशेष

स्कुल बसको ठक्करबाट एकको मृत्यु, २ गम्भीर घाइते

थप १९ सय ८० जनामा सङ्क्रमण, १६ जनाको मृत्यु
प्रतिनिधिसभाको सातौँ अधिवेशन आजदेखि शुरु
बिबिसी को प्रभावशाली महिलाको सुची मा नेपाल कि सपना

मंसिर १६, (नवलपुर)

पूर्वी नवलपरासीको चोरमारामा स्कुल बस र मोटरसाइकल ठोक्किँदा गम्भीर घाइते भएका ३ जनामध्ये एकको मृत्यु भएको छ । प्रहरीका अनुसार मंगलबार बिहान भएको दुर्घटनामा परेका ३५ वर्षीय सन्त बहादुर कुमालको उपचारका क्रममा पुरानो मेडिकल कलेज भरतपुरमा मृत्यु भएको हो । उनी मध्यविन्दु नगरपालिका–१३ का बासिन्दा हुन ।

थुम्कीदेवी ब्राइट फ्युचर इंलिस बोर्डिङ स्कुलको बसले मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा अन्य २ जना गम्भीर घाइते भएका छन् । मध्यविन्दु नगरपालिका–९ बसन्तपुरको भित्री सडकखण्डमा ग १ क २४८३ नम्बरको स्कुल बसले विपरीत दिशाबाट आउँदै गरेको लु २० प २४३७ नम्बरको मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा ३ जना गम्भीर घाइते भएका थिए । जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपुरका अनुसार दुर्घटनामा परी मध्यविन्दु १३ निवासी मनु विक र २६ वर्षीय तुलबहादुर खाम्चा मगर गम्भीर घाइते भएका छन् । ठक्कर दिने बसका चालक फरार रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0