कांग्रेस नेता खनालद्वारा जन्मदिनको अवसरमा खाद्य सामाग्री वितरण

Homeसमाज

कांग्रेस नेता खनालद्वारा जन्मदिनको अवसरमा खाद्य सामाग्री वितरण

संवैधानिक परिषद्सम्बन्धी अध्यादेश तुरुन्त खारेज हुनुपर्छ : प्रचण्ड
New Google Campus Boosts Tech’s March Into New York
नेविसंघद्धारा माईतिघरमा विरोध प्रर्दशन

२७ मंसिर, नवलपुर ।
नेपाली काङ्ग्रेस चितवनका नेता एवं महासमिती सदस्य राजेश्वर खनालले आफ्नो जन्मदिनको अवसर पारेर चितवनको कालिका नगरपालिका क्षेत्रमा बसोबास गर्ने अति बिपन्न परीवारलाई खाद्य सामाग्री हस्तान्तरण गरेका छ्न ।
नारायणी पब्लिक कलेजका कार्यकारी निर्देशक समेत रहेका नेता खनालले कालिका नगरपालिका भित्र बसोबास गर्ने २५ बिपन्न परीवारलाई राहत स्वरुप खाध्य सामाग्री हस्तान्तरण गरिएको राहत बितरण गरिएको हो ।
कालिका नगरपालिका ७ का अध्यक्ष रामचन्द्र घिमिरेको सभाध्यक्ष्तामा सम्पन्न उक्त कार्यक्रममा नेपाली काङ्ग्रेस महसमिती सदस्य कमल आचार्य , महाधिवेशन प्रतिनिधि नरजंग प्रजा “महेन्द्र” , नेपाल तरुणदल चितवनका संस्थापक अध्यक्ष शम्भु अर्याल , भरतपुर अस्पतालका पुर्व अध्यक्ष राजकुमार राजभण्डारी, क्षेत्रीय प्रतिनिधि कृष्ण भुजेल , कालिका नगर उपसभापती मिलन पाण्डे , नगर प्रवक्ता राजन रेग्मी , शिक्षक संघ चितवनका अध्यक्ष डा. हरी कंडेल , कालिका ४ का वडा सभापति इन्द्र अधिकारी, कालिका ३ का वडा सभापति पुर्ण प्रसाद कंडेल, बिद्यार्थि नेताहरु निर्मल पौडेल, प्रमेश्वर खनाल, साजन गुरुङ राजेश भुषाल, अनुप कोईराला, कृष्ण सापकोटा, कृष्ण बगाले , तरुणदल चितवनका पुर्व सचिव आनन्द रावत , पुर्व क्षेत्रीय प्रतिनिधि लक्ष्मण गुरुङ लगायतका ब्यक्तित्व हरुको उपस्थिति रहेको थियो ।
कार्यक्रममा उपस्थित सबै काङ्ग्रेस नेताहरुले राजेश्वर खनाललाइ जन्मदिनको शुभकामना दिंदै जन्मदिनको अवशर पारेर बिपन्न परीवारलाई सहयोग गरेकोमा धन्यबाद ब्यक्त गरेका थिए । राहत लिन उपस्थित भएका बिपन्न परीवारहरुले आज सम्म कुनैपनि नेताले दुःखका बेला साथ नदिएको र राजेश्वर खनाल मात्रै एक ब्यक्ति जो कालिका नगरका बिपन्न परीवारको सहारा बनेर आएको भन्दै खुसी ब्यक्त गरेका थिए ।
राहत बितरण कार्यक्रममा नेपाली काङ्ग्रेस पार्टी प्रती आस्था र भरोसा राख्दै नेकपा परीत्याग गरि दर्जनौं युवाहरु काङ्ग्रेस प्रबेश गरेका थिए । उक्त कार्यक्रमलाई नेपाल तरुणदल कालिका नगर सचिब दिवश मगरले संचालन गरेका थिए ।

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0