भूमिकास्थान नगरपालिकाका नगर प्रमुखद्धारा विद्यालयमा अक्षेयकोष स्थापना

Homeसमाज

भूमिकास्थान नगरपालिकाका नगर प्रमुखद्धारा विद्यालयमा अक्षेयकोष स्थापना

कांग्रेस नेता खनालद्वारा जन्मदिनको अवसरमा खाद्य सामाग्री वितरण
गैंडाको आक्रमणबाट पूर्वी नवलपरासीेमा एक जना घाइते
जंगलमा नवजात शिशुको शव फेला

१ पुस , अर्घाखाँची ।

अर्घाखाँचीको भूमिकास्थान नगरपालिकाका नगर प्रमुखले आफुले पाउने तलव भत्ताबाट विद्यालयमा अक्षेयकोष स्थापना गर्नु भएको छ । नगरप्रमुख रेशम थापाले भूमिकास्थान नगरपालिका ४ का विरेन्द्र आधारभूत विद्यालयमा आफ्ना दिवंगत हजुरवुवा एवम् हजुरआमाको नाममा १९ हजार ९ सय ९९ को अक्षेयकोष स्थापना गर्नु भएको हो ।
विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष कृष्ण सुनारका परिवारले आफ्ना दिवंगत पितामाताको स्मृतीमा १ लाख १० हजार ३ सय ३ रुपियाँको अक्षेयकोष घोषणा कार्यक्रममा प्रमुख आतिथ्यता ग्रहण गर्नु भएका नगरप्रमुख थापाले पनि अक्षेयकोषको घोषणा गरेका हुन् ।

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0