चौतर्फी आलोचना भएपछि प्रधानमन्त्री अध्यादेश फिर्ता लिन तयार

Homeराजनीति

चौतर्फी आलोचना भएपछि प्रधानमन्त्री अध्यादेश फिर्ता लिन तयार

संसद पुर्नस्थापनको माग गर्दै, नेकपाका ८७ जना नेता सर्वोच्च अदालत जादै
राष्ट्रियसभाको हिउँदे अधिवेशन आजबाट सुरु
प्रचण्ड–नेपाल नेतृत्वको नेकपाको स्थायी समिति बैठक सुरु

१ पुस , काठमाडौँ ।
पार्टीभित्र र बाहिरबाट आलोचना भएपछि प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली मंगलबार जारी अध्यादेश फिर्ता लिन सहमत हुन भएको छ । संवैधानिक परिषद्सम्बन्धी अध्यादेश जारीपछि नेकपा विवाद जटिल मोडमा पुगेका बेला पार्टी नेताहरुसँगको संवादमा ओली अध्यादेश फिर्ताका लागि तयार भएको एक नेताले जानकारी दिनुभयो ।
स्थायी कमिटी बैठकको पूर्वसन्ध्यामा ओली र अर्का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालबीच दुई चरणमा छलफल भएको थियो । त्यही छलफलमा ओलीले अध्यादेश फिर्ता लिने र असन्तुष्ट समूहले विशेष अधिवेशनका लागि निवेदन दर्ता नगराउने सहमति भएको थियो ।
ओली र दाहालबीचको दोस्रो चरणको वार्तामा महासचिव विष्णु पौडेल र नेताहरु सुवासचन्द्र नेम्वाङ, शंकर पोखरेल र घनश्याम भुसाल पनि सहभागी भएका थिए ।

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0