कावासोतीमा लागुऔषध सहित एक जना पक्राउ

Homeअन्य

कावासोतीमा लागुऔषध सहित एक जना पक्राउ

The Holiday Air Travel Forecast Calls for More People, but Better Screening
Amazing Benefits Of Garlic For Skin, Hair And Health
भारतमा आन्दोलनरत किसानले भोक हड्ताल सुरु गरे

४ पुस, नवलपुर ।
पूर्वी नवलपरासीको कावासोतीमा लागुऔषध सहित एक जना पक्राउ परेका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपुरका अनुसार कावासोती नगरपालिका ८ फलफूल चोकमा पश्चिमबाट पूर्वतर्फ जादै गरेको ना ६ ख ९६७६ नम्वरको वस चेकजाँच गर्ने क्रममा लागुऔषध सहित वसमा सवार एक जनालाई पक्राउ गरिएको हो ।
पक्राउ पर्नेमा बर्दघाट नगरपालिका २ का २४ वर्षिय विशाल गुरुङ रहेका छन । उनको साथ बाट नुर्फिन १४ एम्पुल , डाईजापाम १४ एम्पुल , फेनारगन १४ एम्पुल लागुऔषध बरामद गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपुरका प्रहरी नायव उपरीक्षक मोहन वहादुर खाँणले जानकारी दिनु भयो ।

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0