कामै गर्न नदिएपछि बाध्य भएर संसद् विघटन गरेः प्रम ओली

Homeराजनीति

कामै गर्न नदिएपछि बाध्य भएर संसद् विघटन गरेः प्रम ओली

संसद विघटनविरुद्धमा परेका रिटमाथी आज संवैधानिक इजलासमा सुनुवाइ हुँदै
Follow these 4 Steps to Future-Proof Your Career
देशलाई षड्यन्त्रको चक्रव्यूहमा फस्न नदिन प्रतिनिधि सभा विघटन गरे : प्रम ओली

६ पुस, काठमाडौँ ।
प्रधानमन्त्री तथा नेकपा अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सरकारलाई चारैतिरबाट घेराबन्दीमा पारिएकाले प्रतिनिधिसभा विघटन गरिएको बताउनु भएको छ । आज देशवासीका नाममा सम्बोधन गर्दै ओलीले सरकारले गरेका कतिपय प्रस्तावमाथि संसद्मा छलफल गर्न पनि नदिइएकाले प्रतिनिधिसभा विघटन गरिएको दाबी गर्नुभयो ।
लिपुलेक, कालापानी र लिम्पियाधुरासहितको नक्सा प्रकाशनलगायतका थुप्रै राष्ट्रवादी काम हुँदासमेत सरकारलाई घेराबन्दीमा पारिनु विडम्बणापूर्ण भएको वहाँले बताउनु भयो । ओलीले सत्तापक्षकै कतिपय नेता प्रतिपक्ष दलका नेताभन्दा पनि आक्रामक रुपमा लागेको पनि आरोप लगाउनु भयो ।

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0