जसपाले गर्‍यो चरण बद्द आन्दोलनको घोषणा

Homeराजनीति

जसपाले गर्‍यो चरण बद्द आन्दोलनको घोषणा

प्रतिनिधिसभा विघटन मुद्दा : सरकारी पक्षको बहस सुरु
कामै गर्न नदिएपछि बाध्य भएर संसद् विघटन गरेः प्रम ओली
नेपाली काँग्रेसले आज देशव्यापी विरोध प्रदर्शन गर्दै

पुस ८काठमाडौं , नेपालमा चली रहेकोे राजनितीक घटना क्रमले दिन दिनै नयाँ नयाँ मोड लिने क्रम जारी छ ।यसै क्रममा जनता समाज बादी पार्टी ले पनि आन्दोलन को कार्यक्रम घोषणा गरेको छ ।जसपा ले ८ गते सबै जिल्ला सदरमुकाममा प्रदर्शन गर्ने, १० गते सबै जिल्ला सदरमुकाममा राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीको पुत्ला दहन गर्ने, ११ गते सबै जिल्ला सदरमुकाममा मसाल जुलुस निकाल्ने र १२ गते काठमाडौंमा केन्द्रिकृत जनप्रदर्शन गर्ने निर्णय गरेको छ । साथै प्रधानमन्त्रीलाई प्रतिनिधि सभा विघटन गर्ने अधिकार संविधानले नदिएको भन्दै बैठक सुरू गर्न सभामुख अग्नी सापकोटालाई आग्रह गर्ने निर्णय गरेको छ। संसद विघटनको घोषणा हुनु असंवैधानिक, अलोकतान्त्रिक र प्रतिगमनकारी भएको जसपा को निष्कर्ष छ।

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0