जसपाले गर्‍यो चरण बद्द आन्दोलनको घोषणा

Homeराजनीति

जसपाले गर्‍यो चरण बद्द आन्दोलनको घोषणा

राष्ट्रपतिद्धारा पुस १७ गते राष्ट्रिय सभाको अधिवेशन आह्वान
प्रधानमन्त्री ओलीले कोभिड–१९ सम्बन्धी राष्ट्रसंघको विशेष सभालाई सम्बोधन गर्ने
संवैधानिक परिषद्को बैठक मङ्गलबार वस्ने

पुस ८काठमाडौं , नेपालमा चली रहेकोे राजनितीक घटना क्रमले दिन दिनै नयाँ नयाँ मोड लिने क्रम जारी छ ।यसै क्रममा जनता समाज बादी पार्टी ले पनि आन्दोलन को कार्यक्रम घोषणा गरेको छ ।जसपा ले ८ गते सबै जिल्ला सदरमुकाममा प्रदर्शन गर्ने, १० गते सबै जिल्ला सदरमुकाममा राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीको पुत्ला दहन गर्ने, ११ गते सबै जिल्ला सदरमुकाममा मसाल जुलुस निकाल्ने र १२ गते काठमाडौंमा केन्द्रिकृत जनप्रदर्शन गर्ने निर्णय गरेको छ । साथै प्रधानमन्त्रीलाई प्रतिनिधि सभा विघटन गर्ने अधिकार संविधानले नदिएको भन्दै बैठक सुरू गर्न सभामुख अग्नी सापकोटालाई आग्रह गर्ने निर्णय गरेको छ। संसद विघटनको घोषणा हुनु असंवैधानिक, अलोकतान्त्रिक र प्रतिगमनकारी भएको जसपा को निष्कर्ष छ।

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0