जनताको छातीमा लात मारेको टुलुटुलु हेरेर बस्न सक्दैनौँः जसपा

Homeराजनीति

जनताको छातीमा लात मारेको टुलुटुलु हेरेर बस्न सक्दैनौँः जसपा

नेकपाको प्रचण्ड–नेपाल समूहले गुरुङ र पोखरेललाई प्रदेश इञ्चार्जबाट हटायो
18 myths uncovered about financial advisors
Smart Speakers will Rise in 2019 – 4 Takeaways Entrepreneurs Should Note

८ पुस, नवलपुर ।
जनता समाजवादी पार्टीले संसद विघटनका विरुद्धमा बुधबार देखि चरणबद्ध रुपमा विरोध कार्यक्रम थालेको छ । देशका ७७ वटै जिल्लाका सदरमुकाममा बुधबार देखि सरकारको कदमविरुद्ध पार्टीले चरणबद्ध विरोधका कार्यक्रम सार्बजनिक गरेको हो ।
यसैबीच जनता समाजबादी पार्टी नवलपुरले पनि जिल्लाको कावासोतीमा विरोध प्रदर्शन गरेको छ । प्रदर्शन अन्तर्गत कावासोतीको सभापति चोकबाट सुरु भएको विरोध ¥याली फलफुल चोकमा पुगेर कोणसभामा परिणत भएको थियो ।
¥यालीमा सहभागी कार्यकर्ताहरुले असंवैधानिक र अलोकतान्त्रिक कदम खारेज गर, राष्ट्रपति संस्थाको मर्यादा कायम गर , संघिय लोकतान्त्रिक गणतन्त्रहरु एक हौँऔँ , संवैधानिक म“ल्य मान्यताको रक्षा गर जस्ता नाराहरु लगाएका थिए ।


कोण सभामा वोल्दै जसपा केन्द्रीय सदस्य सरोज खरेलले नेपाली जनताको सपुतले रगत बगाएर प्राप्त गरेको गणतान्त्रिक संविधान बिरुद्ध राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीले जनताको छातीमा लात मारेको टुलुटुलु हेरेर बस्न नसक्ने बताए ।

यस्तैगरी उनले नेपाली जनताले यो कदमलाई कदापी स्विकार नगर्ने र यदि क्रियाशिल राष्ट्रपति चाहिएको हो भने प्रत्यक्ष निर्वाचन कार्यकारी राष्ट्रपतिका लागि मतदानमा जान आग्रह गरे ।
जसपाले बुधबार सबै जिल्ला सदरमुकाममा प्रदर्शन गरेको छ । भने आगामी पौष १० गते सबै जिल्ला सदरमुकाममा राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीको पुत्ला दहन गर्ने, ११ गते सबै जिल्ला सदरमुकाममा मसाल जुलुस निकाल्ने र १२ गते काठमाडौंमा केन्द्रिकृत जनप्रदर्शन गर्ने निर्णय गरेको छ ।

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0