नेपाल कुमाल समाज सुधार समिति  काठमाडौं जिल्ला  कार्य समिति को बैठक  सम्पन्न

Homeकुमाल समाज

नेपाल कुमाल समाज सुधार समिति काठमाडौं जिल्ला कार्य समिति को बैठक सम्पन्न

माघे सक्राति-प्रकृति पूजक कुमालकाे मुख्य पर्व,आफ्नै विशेषता र प्राकृतिक महत्त्व
कुमालको चिनारी
रिठेपानी कास्की इकाइका अध्यक्ष डिल्लीराम कुमालको स्कुटर दुर्घटनामा परी निधन

पुष ११काठमाडौं , कोरोना भाइरस को महामारी ले गर्दा करिब 8 महिना देखि हुन नसकेको नेपाल कुमाल समाज सुधार समिती काठमाडौं जिल्ला कार्य समिती को बैठक आज सम्पन्न भएको छ।बैठक मा नेपाल कुमाल समाज सुधार समितिका संस्थापक अध्यक्ष सुर्य कुमाल तथा नेपाल कुमाल समाज समृद्धि गूठी का अध्यक्ष दल बहादुर कुमाल लगायत को उपस्थिति रहेकोे थियो ।बैठक ले जिल्ला समिति को दर्ता प्रक्रिया को कार्य लाई तीब्र रुप मा सम्पन्न गर्ने साथै कुमाल समाज को भवन को लागि आवश्यक जग्गा को लागि स्थानिय सरकार संग पहल गर्ने जस्ता महत्त्वपूर्ण निर्णय गरेको छ।अब यो समिति लाई बढी भन्दा बढी क्रियाशीलत बनाउने समिति का अध्यक्ष विशाल कुमाल ले बताउनु भएको छ।

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0