राष्ट्रपतिद्धारा पुस १७ गते राष्ट्रिय सभाको अधिवेशन आह्वान

Homeराजनीति

राष्ट्रपतिद्धारा पुस १७ गते राष्ट्रिय सभाको अधिवेशन आह्वान

१२ पुस , काठमाडौँ ।राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले यही पुस १७ गतेका लागि राष्ट्रिय सभाको अधिवेशन आह्वान गर्नु भएको छ ।राष्ट्रपति भण्डारीले नेपालको संविधानको धारा ९३ को उपधारा १ बमोजिम पुस १७ गते शुक्रबार दिउँसो ४ बजेका लागि राष्ट्रिय सभा अधिवेशन आह्यवान गरेको आइतबार राष्ट्रपति कार्यालयका सहायक प्रवक्ता केशवप्रसाद घिमिरेले विज्ञप्तिमार्फत जनाउनु भएको छ ।

How To Start a Blog in 2018 – Easy to Follow Guide for Beginners
१३ दिनभित्रै प्रतिनिधि सभाको बैठक डाक्न सर्वोच्चको आदेश
प्रम ओलीको संसद विघटन गर्नुको कारण सर्वोच्चलाई १५ बुदे जवाफ


१२ पुस , काठमाडौँ ।
राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले यही पुस १७ गतेका लागि राष्ट्रिय सभाको अधिवेशन आह्वान गर्नु भएको छ ।
राष्ट्रपति भण्डारीले नेपालको संविधानको धारा ९३ को उपधारा १ बमोजिम पुस १७ गते शुक्रबार दिउँसो ४ बजेका लागि राष्ट्रिय सभा अधिवेशन आह्यवान गरेको आइतबार राष्ट्रपति कार्यालयका सहायक प्रवक्ता केशवप्रसाद घिमिरेले विज्ञप्तिमार्फत जनाउनु भएको छ ।

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0