नेपाली कांग्रेसले भोलि ४५ औँ मेलमिलाप दिवस मनाउदै

Homeराजनीति

नेपाली कांग्रेसले भोलि ४५ औँ मेलमिलाप दिवस मनाउदै

सरकारले गठन ग¥यो निर्वाचन सुरक्षा समिति
अमेरिकाका लागि राजदूत पदमा युवराज खतिवडा नियुक्त
गृह मन्त्री थापालाई माओवादी केन्द्रले सांसदबाट हटायो

१५ पुस, काठमाडौं ।

नेपाली काँग्रेसले पार्टीका संस्थापक विश्वेश्वरप्रसाद कोइराला लगायतका नेता लामो निर्वासन अन्त्य गरी स्वदेश फर्किएको दिन भोलि (पुस १६ ) गतेलाई हरेक वर्ष ‘राष्ट्रिय एकता तथा मेलमिलाप दिवस’का रूपमा मनाउदै आएको छ ।
यसै सन्दर्भमा काँग्रेसले कपिलवस्तुको तौलिहवामा आमसभा कार्यक्रम गरी ४५ औँ मेलमिलाप दिवस मनाउने भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्न कांग्रेस नेताहरू महामन्त्री डा. शशांक कोईराला, डा. मिनेन्द्र रिजाल, दीपक गिरी, गुरू राज घिमिरे आज कपिलवस्तु गएका छन् ।

मुलुकको सार्वभौमसत्ता रक्षा गर्न जनताकै बीचमा रहनुपर्दछ भन्ने सोचका साथ नेपालका प्रथम जननिर्वाचित प्रधानमन्त्री विश्वेश्वरप्रसाद कोइराला, लौहपुरुष गणेशमान सिंह, नेत्री शैलजा आचार्य र नेता खुमबहादुर खड्कालगायत मेलमिलापको नीति लिएर विसं २०३३ पुस १६ गते स्वदेश फर्केका थिए ।

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0