नेकपा खारेज गर्ने फैसलाविरूद्ध पुनरावलोकन जाँदै प्रचण्ड

Homeराजनीति

नेकपा खारेज गर्ने फैसलाविरूद्ध पुनरावलोकन जाँदै प्रचण्ड

नेकपा एमाले विवादको जड अध्यक्ष ओली भएको माधव कुमार नेपालको दाबी
नेपाली कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठक आज बस्दै
गगन थापाको आक्राेश : सत्य को पक्षमा बोल्ने मुख तिमिले देखाएको त्रासले बन्द हुँदैन!

काठमाण्डाै – तत्कालीन नेकपा एमाले र माओवादी केन्द्रबीच भएको एकता खारेज गर्ने सर्वोच्च अदालतको फैसलाविरूद्ध माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले पुनरावलोकन दिने हुनु भएको छ ।अहिले ११ बजे पुनरावलोकनका लागि उहाँ सर्वोच्च अदालत जाने उहाँका प्रेस संयोजक विष्णु सापकोटाले जानकारी दिनुभयो ।  यसअघि माओवादी केन्द्रले कानुन व्यवसायीसँग समेत छलफल गरेको थियो ।गएको फागुन २३ गते नेकपा नामको पार्टी कसको नाममा हुने भन्ने मुद्दाको फैसला गर्दै सर्वोच्चले २०७५ साल जेठ ३ गते भएको एमाले र माओवादी केन्द्रको एकतालाई खारेज गरिदिएको थियो ।   

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0